1.  

   مسابقه تریبون ( انتخاب سخنران برتر) با هدف گفتمان و فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی و حمایت کالای ایرانی برای نخستین بار مرکز آموزش بازرگانی گیلان با همکاری سازمان صمت برگزار می کند ، مبنای برنامه مذکور با محوریت حمایت کالای ایرانی و معرفی کارآفرینان صاحب نام استان انجام می‌پذیرد. این مسابقه در سه رده نوجوانان جوانان و بزرگسال برگزار خواهد شد و در هر گروه سنی در نهایت ۹ نفر پس از بررسی کلیپ های ارسالی جهت معرفی به مسابقه نهایی در اسفند با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و پس از اکتساب و رای توسط مردم سه نفر اول در هر رده سنی به عنوان نفرات برتر معرفی و به آنان جوایز نفیسی نیز اهدا خواهد گردید.
 2.  

   

   این برنامه با روند علمی و حرفه ای به صورت مهیج با حضور اساتید و داوران مجرب ملی و استانی به نحو عادلانه و دقیق کارشناسی خواهد شد و در در ۴ مرحله با انعکاس و پخش از شبکه تلویزیونی از صدا و سیمای کشور در رده های سنی مختلف انجام می شود. هدف از برگزاری این مسابقه بزرگ در استان گزینش و معرفی افراد توانمند و با استعداد است. فرزندان این مرز و بوم که توانایی سخنرانی جذاب و حرفه‌ای داشته باشند می توانند توانایی خود را مورد محک و آزمایش قرار دهند و در قالب ارسال کلیپ 1 دقیقه‌ای کوتاه در چارچوب شئونات دینی و فرهنگی در مورد اهمیت و جایگاه تولید و مصرف کالای ایرانی حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن سال جاری اقدام نمایند. 3. ورودی نامعتبر 4. نام(*)
  Invalid Input
 5. نام خانوادگی(*)
  Invalid Input
 6. نام پدر(*)
  Invalid Input
 7. کد ملی(*)
  Invalid Input
 8. تاریخ تولد(*)
  Invalid Input
 9. تلفن ثابت(*)
  Invalid Input
 10. تلفن همراه(*)
  Invalid Input
 11. آدرس کامل پستی :(*)
  Invalid Input
 12. رده سنی(*)
  ورودی نامعتبر
 13. توجه !!
  حداکثر اندازه فایل ارسالی می بایست 14مگابایت میباشد در صورتی که با ارسال مشکل داشتید با پشتیبانی مرکز جهت راهنمایی تماس حاصل فرمایید.
 14. آپلود ویدئو
  ورودی نامعتبر
 15. تصویر امنیتی(*)
  تصویر امنیتی
  ورودی نامعتبر

پیوندها

تماس با ما

تماس :34245-013

فکس : 33253906-013

ساختمان مرکزی: رشت - خیابان طالقانی(بیستون) - روبروی صفاری -کوچه نصرالله زاده یکم - پلاک 562

Premium Joomla Templates