رانندگان تاکسی کلانشهر رشت زبان انگلیسی می آموزند.

مجموعه: رویداد ها

به نقل از واحد اطلاع رسانی مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان؛ امروز سه شنبه مورخ ۲۹/۰۸/۱۳۹۷ رأس ساعت ۱۰ صبح طی تفاهم نامه ای فی مابین سازمان حمل ، نقل ، بار و مسافر شهرداری رشت و مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی استان گیلان ، در راستای رسالتهای اجتماعی خود برای اولین بار در کشور آموزش زبان انگلیسی برای رانندگان شریف تاکسی در جهت توسعه گردشگری بین المللی برگزار گردد.
دکتر قلیچی گفت : این طرح در راستای توسعه گردشگری و معرفی بهترو بیشتر پتانسیل های کلان شهر رشت و ایجاد زمینه های زیر ساختی برای جذب سرمایه گذاران خارجی ، طراحی شده است.
وی افزود: تاکسیرانان جامعه هدف مطلوب و گسترده ای برای این منظور می باشند و نحوه برخورد شایسته و تسلط به زبان انگلیسی توسط این قشر زحمتکش را عاملی در جهت تقویت فضای گردشگری بین المللی شهر رشت می داند.
روند جذب گردشگر و تکمیل زیرساختهای رشت در دو دهه اخیر حاکی از این است که ورود و توسعه گردشگران و سرمایه گذاران خارجی در سالهای آتی و نزدیک بسیار محتمل و قریب الوقوع خواهد بود.
از این جهت آموزش زبان انگلیسی به جوامع هدف اولیه از جمله رانندگان تاکسی می تواند کمک بسیاری به ایجاد آرامش روانی و اطمینان خاطر گردشگران نماید.
قابل ذکر است که این دوره برای مخاطبان رایگان می باشد و در پایان پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره، گواهی حضور در این دوره آموزشی به تاکسیرانان اعطا می گردد.
رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان با اشاره به بنیه و پیشینه فرهنگی شهر رشت این اقدام مدیریت شهری را بسیار مدبرانه و هوشمندانه دانست و گفت: این اقدام در راستای ارتقا و گسترش صنعت گردشگری در سطح بین المللی است که در اشاعه شهرت شهرستان رشت در مقیاس جهانی موثر خواهد بود.

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/11/0063.jpg

http://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/11/0064.jpghttp://gilnama.ir/wp-content/uploads/2018/11/0066.jpg