قوانین و مقررات

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت " مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان " را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1 - برای عضویت در سایت باید اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی را وارد نموده تا لینک تأیید عضویت به ایمیل وارد شده ارسال شود که کاربران با کلیک نمودن

آن، مراحل عضویت را تأیید می کنند.

2 - مسئولیت حفظ رمز عبور به عهده کاربران است و مرکز در قبال سهل انگاری کاربران و سوءاستفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3 - مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و مرکز در این خصوص مسئولیتی ندارد.

4 - تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آن را دارند. استفاده از مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

5 - مرکز در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.

6 - فعالیت این مرکز بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

7 - عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

پیوندها

تماس با ما

تماس :34245-013

فکس : 33729471-013

آدرس : رشت - چهارراه گلسار- بلوار شهید انصاری - بالاتر از راهنمایی و رانندگی -  کوچه فردوسی - کدپستی :  4163935367

Premium Joomla Templates